NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Türkiye & Dünya’da sektörünün aranan markalarından

1952 'den beri beton blok ürünlerinin üretim döngüsünü; üretim için gerekli beton harçın elde edilmesi ve dağıtılmasını da içeren her bir  ayrıntısı ile müşterinin amaç ve ihtiyaçlarını da gözeterek yönetiyoruz.

Tüm üretim hattının yönetimi (tasarım, üretim ve kontrol)

Namtaş tüm beton blok üretim sürecini kendi içinde tasarlayan, üreten ve çözmek için kurum içi yeteneklere sahip olan sektördeki birkaç firmadan biridir. Beton blok makinalarının, beton blok kalıplarının, beton santrallerinin, beton transfer sistemlerinin ve ürün transfer sistemlerinin otomasyon ve hidrolik sistemleri ile birlikte tüm sistem döngüsünü kendi bünyesinde tasarım ve üretimini yapmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik anahtar teslim projeler

Anahtar teslim tesisler için müşterimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak  çözümler üretiyoruz, tesisleri bütünüyle tek bir proje olarak ele almanın bütün avantajlarını da müşterilerimize ve projelerimize yansıtıyoruz. Böylelikle beton blok üretim hattının tüm sürecinin kontrolünü sağlayabiliyoruz. Tasarım, üretim, danışmanlık ve beton blok üretim sektörüne ait tüm ürünlerin servis hizmetini sunuyoruz.

Bütünüyle kendi bünyemizde tasarlanıp, üretilmiş elektrik ve hidrolik sistemleri

Hem donanım (mekanik, hidrolik, elektrik ve elektronik kontrol üniteleri) hem de yönetim ve kontrol sisteminin yazılımlarını kendi bünyemizde  tasarlıyor, çözüyor ve üretiyoruz. Elektrik otomasyon ve kontrol çözümlerinde teknolojimizi ve kalitemizi her geçen gün daha yükseğe taşıyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz VPN paketimiz ile dünya çapında uzaktan yardım ve bakım hizmeti konusunda iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Deneyim ve uzmanlık

Beton blok makineleri, beton santralleri ve beton transfer sistemlerinde, dünya çapında binlerce tesisin tasarımı, üretimi ve  inşasını 1952’den beri tecrübe ederek deneyim kazandık.

Kullanıcı dostu arayüzü ile dayanıklı ürünler ve güvenilir satış sonrası servisi

Yüksek kalitemize ek olarak maksimum kullanım ve bakım kolaylığı bizim tarafımızdan garanti edilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda, öncelikle VPN paketimizde sunduğumuz uzaktan bağlantı ile teknik destek hizmeti sağlıyoruz, önceliğimiz en kısa sürede tesis çalışma sürecini control edip arıza kaynağını tespit edip müşterimizi mağdur etmemektir. Arıza uzaktan bağlantı ile çözümlenemeyecek bir arıza ise, uzmanlarımız en kısa sürede yanınızda olacaktır ve depomuz makinenizin her türlü yedek parçasını en kısa sürede en uygun çözüm ile derhal göndermeye her daim hazırdır.

Ürünlerimizde kalite ve yenilik

Teknolojiye ve yeniiliğe sürekli yatırım yapıyoruz. Geniş CNC makine parkuruna ve beton üretim tesisinin her detayını kendi bünyesinde tasarlayıp kendi bünyemizde üretebilme kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik gelişen teknoloji ile her zaman yeni projeler geliştiriyor ve bunları patentleyerek güvence altına alıyoruz. Ar-Ge projelerimiz, deneyimli ve yetkin ekibimiz tarafından en yüksek kalite ve teknolojiye ulaşmak için sürekli olarak yürütülüp ve geliştirilmektedir.

Dünyaçapında çalışan tesislerimiz ve bilinirlik

Yıllar boyu bilinirliğimiz arttırarak ve mevcudiyetimizi koruyarak tüm dünya çapında harika bir etki ve deneyim elde ettik. Bugün Amerika dahil dünyanın 35 farklı ülkesinde çalışan tesislerimiz ile faliyet gösteriyor ve etki alanımızı genişletmeye her geçen gün devam ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz her satış sonrası ticaretimiz dostane ilişkilere dönüşmüş ve her müşterimiz bizim ailemizin bir parçası olmuştur; birbirimize değer veren büyük bir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Sertifikalandırılmış kalitemiz

İlk günden itibaren, bulunduğumuz tüm ülkelerde geçerli olan önemli sertifikaların alınıp ve kalite kontrolü sistemi modellerinin benimsenerek uluslararasılaşma yolunu seçtik. (CE ve ISO9001). Bütün elektrik ve otomasyon sistemleri için gerekli ürünlerin kullanımında dünyaca bilinirliği olan, uluslararası geçerli sertifikalara sahip markalarla çalışıyoruz. Bu sayede elektrik panolarımız için de UL (ABD ve Kanada’daki en önemli güvenlik işareti) sertifikasına sahibiz.