SERVİSLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

Satmış olduğumuz tesisten ve sağlamış olduğumuz servisten müşterilerimize karşı ömür boyu sorumluyuz. Bu yüzden makineyi kurduktan sonra maksimum kullanım ve bakım kolaylığı sağlamak için süresiz ve güvenilir satış-sonrası destek garanti ediyoruz.

  • Müşterilerimizin makina/tesis ömrü boyunca daima yanındayız. Namtaş makinalarımızın müşterimize satışı ile başlayan ortaklığımız süresiz işbirliğine dönüşüyor.
  • Makinalarımız müşterinin tesisinde endüstriyel Ethernet ağına kolayca bağlanabilir, bu da üretim sürecini bu ağa bağlı herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarın ekranından kontrol etmeyi mümkün kılar.
  • Standart olarak sunmuş olduğumuz ‘’VPN Uzaktan Erişim’’ paketi ile makinalarımız uzaktan kumanda ve servis adaptörü ile donatılmıştır. Hat, internet bağlantısı sağlandığında, bu adaptör üretim sürecini dünyanın herhangi bir yerinden internet erişimi ile izlemenizi sağlar. Hattın arızalanması durumunda Namtas teknik destek departmanı uzmanları, makine ile bağlantı kurmak ve hatanın nedenini bulmak, yazılım sorunlarını gidermek veya sistemi güncellemek için bu işlevi kullanır. Bu servisten yararlanılarak arızaların bir çoğu için çözüm bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmet makina ömrü boyunca garanti süresi şartı aranmaksızın ücretsiz olarak verilmektedir.    
  • Arıza, uzaktan bağlantı ile çözümlenemeyecek ise konusunda uzman teknik servis ekibimiz en kısa sürede dünyanın neresinde olursanız olun tesisinize gelip tespit yaparak sorunu çözümleyeceklerdir.  
  • Namtaş, makinaların hem garanti süresi boyunca hem de garanti bittikten sonra müşterilerine ücretsiz telefon desteği sunmaktadır.
  • Teknik Dil Desteğimiz; Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Arapça ve Almanca verilmektedir.

REVİZYON VE TEKNİK DEĞİŞİKLİKLER
  • Satın almış olduğunuz tesislerin uzun vadede işleyişini korumak için bakım ve servis prosedürlerine sadık kalmanız önerilir. Ayrıca devamlı yenilenen teknoloji ve taleplere yönelik mevcut tesisinize modernizasyon ve teknik dönüşümler yapmak isterseniz yüksek yatırım maliyetlerine girmeden bu taleplerinize yönelik uygun revizyon seçenekleri deneyimli mühendislerimiz tarafından sizlere sunulur.

"Bütün tesisler için revizyon ve yenileme imkanı"

Mevcut beton blok üretim tesisinize marka fark etmeksizin (hem Namtaş marka hem de diğer makina üreticilerine ait tesisler için) dönüşüm ve modernizasyon işlemlerini yapabiliriz. Namtaş marka ürünlerimiz mevcut tesisinizle sorunsuz ve uyum içerisinde çalışabilecek şekilde entegre edilir.

Mevcut tesisiniz için yapabileceklerimize bakmak ve gelişen teknolojiyle yükseltmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


YEDEK PARÇA

Satın almış olduğunuz makinanın yedek parçalarını makina ömrü boyunca yedek parça depomuzdan temin etmekle sorumluyuz.

Fabrikamızda bulunan geniş ürün çeşitliliğine sahip yedek parça depomuzdan talebinize uygun parçayı lojistik departmanımız müşterimizin çıkarlarını gözeterek en hızlı şekilde tesise gönderimini sağlayacaktır.


Servis/Teknik Destek,
Yedek Parça Talep Formu

Formu doldurarak bize ulaşabilir, mesajlarınızı iletebilirsiniz.